Цікава пригодницька книга, яка дозволить дитині побачити світ комах зсередини. Історія починається з того, що діти в гостях у професора, у його відсутність випадково випивають новітню рідину, яка здатна зменшувати організми і зменшуються настільки, що бабка, яка лежала на підвіконні легко виносить їх надвір. Спочатку вони потрапляють до річки, потім на луку і всюди вони зустрічають різних комах і дізнаються про їх життя багато такого, чого краще і не знати, якщо ти малесенька істота. В цей час професор, який дізнався про загадкове зникнення дітей, здогадався, що трапилося і вирушає на пошуки дітей, щоб їх врятувати. Для того, щоб їх знайти він теж випиває зменшувальну рідину...

 

Ця історія написана Яном Ларрі для дітей середнього шкільного віку, в ній дуже довгі розділи і речення, і сама вона дуже об'ємна. Вперше я спробувала прочитати цю книгу доньці, коли їй було 4,5 роки і вона дуже цікавилася комахами. Але історія виявилася для цього віку заважкою і тому ми прочитали тільки декілька розділів. Повністю цю книгу ми прочитали, коли доньці було вже біля 7 років.

А для дошкільнят, які цікавляться тваринами, пораджу прочитати інші книгу на цю тему - «Пригоди Босмінки» Леоніда Шияна (мій відгук тут). Вона адресована молодшим школярам,  але можна почитати її і раніше, тому що вона ідеально відповідає віку маленьких чомучок.

 

"Незвичайні пригоди Карика і Валі" на сайті видавництва

 

gallery/p1450211

Ян Ларрі "Незвичайні пригоди Карика і Валі" 

 

www.000webhost.com